Başta Türkiye’de hizmet veren havayolu şirketleri olmak üzere dünyanın önde gelen hava yollarının rezervasyon ve biletleme işlemlerini Cagetur ayrıcalığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olduğumuz Galileo rezervasyon sistemi ile bireysel bilet satışlarının yanı sıra, ekonomik grup biletleri ile kurumsal şirketlere verilen özel hizmet, olanak ve anlaşmalarla, tüm misafirlerimize farklı bir anlayış içinde hizmet veriyoruz.

Rezervasyon ve Satış için tıklayın.

Uçak Bileti Alırken

Uçuş tarihleriniz belli ise uçak biletinizi aramaya uçuş tarihinden yaklaşık bir ay önce başlayın. Birçok promosyon, seyahatin başlamasından 21 gün öncesini kapsar. Bazen son dakika promosyonları ile çok ucuza uçmak tabi ki mümkündür. Fakat bu seçenek sınırlı süreli olduğundan boş koltuk bulmanız garanti değildir. Bu yüzden son dakika promosyonlarını beklediğiniz takdirde bazı problemler yaşayabilirsiniz.

Uçuş saatlerinizde esnek olun. Örneğin insanlar genellikle gece 23:00 ile sabah 05:00 saatleri arasında uçmak istemez. Bu saatlerdeki uçuşlarda genelde çok uygun fiyatlarda yer bulunabilir. Hava yollarına ucuz bilet alırken özel koşulların uygulanıp uygulanmadığını sorabilirsiniz.

Dönüşte de aynı havayolu ile uçmaya özen gösterin. Çünkü özellikle yurtdışı uçuşlarınızda tek yön bilet fiyatları ile gidiş-dönüş bilet fiyatları nerdeyse aynı rakamlardadır. Dolayısıyla aynı havayolu üzerinden gidiş-dönüş bileti almak daha avantajlıdır.

Yaşınız sizin için bir avantaj olabilir. Hava yolu firmaları belli bir yaş üstüne (yaşlı indirimi 65 yaş) ve öğrencilere (24 yaş) indirim uygular. Bu indirimleri rezervasyon yapmadan önce satış temsilcilerine sorarak daha avantajlı koşullarda uçabilirsiniz.

Hafta ortası uçun. Uçuşlarda  Pazartesi, Cuma ve Pazar en yüksek ücretli günlerdir. Ucuz uçak bileti bulmak bu günlerde oldukça zordur. Salı,Çarşamba ve Cuma günleri ucuza uçmak için en uygun günlerdir.

Cagetur olarak size en uygun bileti bulmanızda, onlarca hava yolunun online sistemi üzerinden sorgulamalar yaparak memnuniyetle yardımcı olmaya hazırız. Hepinize iyi uçuşlar dileriz.

Turlarımızdan Haberdar Olun
Ad Soyad:
Cep Telefonu:
E-posta:
Onaylıyorum